Warning: session_start(): open(/tmp/sess_cbkcgp72o6b1jsneh8oq3cloap, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
باید قبل از بگیر و ببند مبانی فساد را از بین برد – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

image_460_306

رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه نظام اداری باید محصول محور باشد؛ تصریح کرد: پیچیدگی‌های اداری باید برای گشایش امور مردم رفع شود. اصلاح و تحول نظام اداری ماموریت سازمان اداری و استخدامی است. به گزارش ایران آنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جشنواره شهید رجایی از همه درخواست کرد مردم در طبقات و میزهای ادارات سرگردان نشود و به کار مردم رسیدگی شود و افزود: دستگاه بی رقیب ناکارآمد می شود چراکه انحصار مشکل آفرین است. او امضاهای طلایی را فساد آفرین خواند و متذکر شد: قبل از بگیر و ببند، باید مبانی فساد را از بین برده شود. دولت در برخورد با فساد به ریشه‌ها می‌پردازد. رییس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه مقام ذی‌نفع نباید تصمیم‌گیر باشد، گفت: اگر دولت کاری جز برجام یا طرح تحول سلامت نکرده بود، برای دستاورد سه ساله کافی بود. کفران نعمت و نادیده گرفت تلاش خدمتگزاران موجب خسارت به مردم است. روحانی آرامش بازار و رفع تنش‌های اقتصادی را دستاورد بزرگ دولت توصیف و تصریح کرد: اینکه عده‌ای با پول بیت المال به امید ملت لطمه می زنند، به نفع چه کسی جز دشمن است؟ کشور متعلق به همه است و نه جناح خاص. روحانی با بیان اینکه ما همچنان  شاهد رشد خواهیم بود؛ از کسانی که امید مردم را نشانه رفته‌اند گلایه کرد و گفت: عده‌ای به امید مردم لطمه می‌زنند با خبرگزاری و روزنامه و نهاد بیت‌المال و با استفاده از پول مردم، امید مردم را نشانه می‌روند. او این سوال را مطرح کرد که چرا امید را پایین می‌آوریم و گفت: کشور مال همه است. آیا این افتخار نیست که در کشاورزی به سمت خودکفایی حرکت می‌کنیم؟ امسال گندم وارد نمی‌کنیم؛ این را هم قبول نمی‌کنید؟ در انبارهای ما ۱۴ میلیون تن گندم هست. نمی‌خواهد از جهاد کشاورزی تشکر کرد، از کشاورزان هم نمی‌توانید تشکر کنید؟

رییس‌جمهور تصریح کرد: آیا در بنادر شاهد تحول نیستیم؟ در استفاده از آسمان ایران برای عبور هواپیماها شاهد تحول نیستیم؟ در اتصال راه‌اهن به راه‌آهن منطقه تحول نداشتیم؟

او اذعان داشت: کار ساده‌ای نیست وقتی همه چاه‌هایی که بسته شده بود را راه انداختیم. از آخر آذر که برجام اجرایی شد تا خرداد، توانسته‌ایم تولید نفت را از دو میلیون و هفتصد هزار بشکه به سه میلیون و هشتصد برسانیم. آیا این افتخار برای کشور نیست؟

روحانی با بیان اینکه چطور برخی رسانه‌ها واقعیت‌ها را برای مردم تببین نمی‌کنند، ادامه داد: می‌خواهم از همه کارکنان دولت در سراسر کشور تشکر کنم و دست کارگران را در مزارع و کارخانه‌ها و بخش دولتی و خصوصی و همه کسانی که به این کشور خدمت می‌کنند را ببوسم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *