Warning: session_start(): open(/tmp/sess_dtqbtjr0c7mt5lnpvco369di6t, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
امحاء خودروهای لوکس شاید وقتی دیگر؟!‏ – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

امحاء خودروهای لوکس شاید وقتی دیگر؟!‏

برخی اخبار حاکی از آن است که امحاء خودروهای لوکس که قرار بود، فردا انجام شود، لغو شده است البته در این باره اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، قاسم خورشیدی، سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش از این اظهار کرده است که امحاء این خودروها قانونی است و ستاد از امحاء کالاهای مکشوفه قاچاق از جمله خودروهای لوکس حمایت می‌کند و این کار توسط سازمان اموال تملیکی صورت می‌گیرد. این درحالی است که مجتبی خلفی مدیر روابط عمومی سازمان املاک تملیکی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، از امحای بزرگترین محموله قاچاق کالا در روز چهارشنبه (۲۷ مردادماه سالجاری) خبرداده است اما در صحبت هایش اشاره ای به امحای خودرو نکرده است. وی درخصوص اینکه قرار است چه کالاهایی امحاء شود،گفت: عمده این اقلام مواد غذایی، میوه، پوشاک و منسوجات است و این امر به طور همزمان در برخی از استانهای کشور رخ خواهد داد. وی تصریح کرد: فردا خودروی لوکسی امحاء نمی شود.

احتمالا خودروهای لوکس معدوم نخواهد شد

سعید علی نژاد عضو ستاد قاچاق مبارزه با کالا و ارز در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فردا یک محموله بسیار بزرگ از منسوجات و نوشیدنی های مختلف کشف شده در چند ماه گذشته توسط ستاد مبارز با کالا و ارز در جاده قدیم کرج منهدم خواهد شد.

وی در رابطه با امحاء چند خودرو لوکس کشف شده اذعان داشت: سازمان املاک تملیکی هنوز به صورت صد در صد در مورد امحاء این خودروها تصمیم نگرفته است ولی به احتمال زیاد این اتومبیل ها معدوم نخواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: خبر امحاء خودروهای مذکور به زودی به مردم و رسانه ها اعلام می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *