منو

بررسی لیست 1600 نفره از فیش‌های حقوقی مدیران‏

دادستان کل کشور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بحث حقوق های نجومی گفت: در کارگروهی که به منظور بررسی فیش های حقوقی مقرر گردیده به صورت جدی پیگیر هستیم. لیست های مختلفی از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و … دریافت کردیم. لیستی ۱۶۰۰ نفره ای گرفته ایم که از این افراد تعداد زیادی نیستند که حقوق آنچنانی می گیرند آنطور که در مسئله فیش های حقوقی اشاره شد مدیران ما انقدر فاسد نیستند و در بخش قابل توجهی از حقوق ها مبانی قانونی و مصوباتی وجود دارد که در آن ولنگاری بوده است ؛ اما همین مقدار کم هم در نظام جمهوری اسلامی ایران پذیرفته نیست؛ چراکه نظام ما مبتنی بر مبنای دینی و قرانی است. به گزارش میزان، حجت الاسلام منتظری خاطرنشان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران، نظام مظلومی است؛ از دشمنانی که در راس آن آمریکا و جهان استکبار است تا بعضی از کسانی که دورن هستند و لباس دشمن نپوشیده اند اما عمل آن ها ضربه هایی به نظام می زند به جمهوری اسلامی ایران ظلم و ستم روا داشته می شود.
دادستان کل کشور در پایان یادآور شد: کارگروهی که به منظور بررسی فیش های حقوقی تشکیل شده، کارشان را به صورت جدی پیگیری می کنند ؛ اما کار گسترده است و احتیاج است که هم مبانی قانونی و هم مصوباتی که دستگاه های دیگر داشته اند بررسی شود و آنجایی که پولی به ناحق گرفته باشند به بیت المال برخواهد گشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0