منو

جناب دکتر روحانی!
این بازی ، بازی ۲ سر باخت است.
فیش های نجومی ، زنگ عبور از شما را به ذهن تداعی می کند.

جناب آقای رئیس جمهور! رهبری تاکید چندباره کردند که دشمن ، چون از نفوذ در تصمیم گیران کشور مأیوس شده است ، نفوذ در تصمیم سازان را طرح ریزی کرده است.

در انتخابات مجلس ، طرحی ریخته شد تا قشر ضعیف و متوسط جامعه در کلان شهرها به پای صندوق ها نیایند ، و با دستی دیگر دوقطبی احزاب را علم کردند. و با این دو حربه اراده کردند تا گروهی وارد مجلس شود که نماینده پابرهنگان و توده های ملت نباشد.
و این گروه شیطان صفت که بین شما و دیگر مسئولین خدوم در جناح های مختلف، اختلاف افکنی می کنند؛ برآنند تا در انتخابات پیشرو نیز همین طرح را اجرایی کنند.

اما اینک یک تفاوت دارد…. شما را نیز به قربانگاه کشانده اند.

فیش های نجومی را لکه سیاهی به دامن دولت شما نشاندند و از طرفی با لابی های منحوس خود جلوی شمشیر عدالت را گرفته اند تا بدین وسیله پیش بینی جامعه شناسان تحقق یابد و قشرهای ضعیف و متوسط جامعه در کل نقاط کشور ،
به نظام دلسرد شده و پای صندوق های رأی نیایند و کذا و کذا….

ولی برادر ارجمند ، آقای روحانی!
این بار ملت ، هم دست آنان را خوانده است و هم دیگر با این سستی شما در اجرای عدالت ، اقبالی به شما نخواهند داشت. و این است قربانگاهی که برای شما تدارک دیده شده است.

الغرض معروض می دارم:
همان خدایی که موسی(ع) را از قصر فرعون بر علیه او شوراند ، و همان خدایی که یوسف(ع) را از قعر چاه به عزت و شوکت رساند ، خادمین به اسلام و ملت را نیز هادی خواهد بود.

(( آیا نمی بینند که ماییم که اراده کنیم و زمین ( و اهلش ) را از هر طرف ( به مرگ و فنا ) می کاهیم. آیا این خلق عاجز بر خداوند غلبه توانند کرد؟!! ))
آیه ۴۴ سوره مبارکه انبیاء

و من الله توفیق
امضاء : یک معلم آملی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0