منو

4750980_269

دادستان کل کشور در ارتباط با  فیش های حقوقی نامتعارف اظهارکرد: ما دراولین اقدام از وزیر اقتصاد و دارایی خواسته ایم تا لیست افرادی که حقوق کلان دارند را برای ما ارسال کنند، بررسی هایی انجام شده و با تعامل و همکاری سایرقوا این کار صورت خواهد گرفت، در آینده ای نزدیک جلسه ای با ریاست قوه قضائیه خواهیم داشت که ابعاد این قضیه بررسی شود تا حقی از مردم ضایع نشود کسانی که دراین زمینه متخلف شناخته شوند برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد و وجوهی که برخلاق قانون و عدالت دریافت شده بازگردانده خواهد شد. به گزارش میزان، حجت الاسلام منتظری در ارتباط با اینکه آیا سازوکار قانونی در بازگرداندن پول ها وجود دارد یا خیر؟ گفت: هر مالی که به باطل و نامشروع گرفته شده باشد طبق قانون اساسی و موازین شرعی بازگردانده می شود.

دادستان کل کشور در ارتباط با تشکیل سازمان ملی مبارزه با فساد گفت: برای تشکیل این سازمان زیرساخت هایی لازم است و تا این زیرساخت ها فراهم نشود نمی شود ان را راه اندازی کرد. وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آخرین وضعیت دستور دادستان کل کشور درباره حادثه تروریستی کرمانشاه به کجا رسید اظهارکرد: ضارب فرار کرده است و اتفاق خاصی نیفتاده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0