منو

سقف حقوق وزرا و مدیران تعیین شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس مصوبه جدید شورای حقوق و دستمزد وزرا و مدیران مجاز به دریافت حقوق‌های تک رقمی(کمتر از ۱۰ میلیون تومان) هستند و تنها ۳ طیف مدیران مناطق سخت همچون جنوب کشور، پزشکان و شرکت‌های بزرگ از این سقف مستثنی شده اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم ، علی ربیعی در جلسه امروز هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: برای دست یابی به رشد ۵ تا ۶ درصدی در اقتصاد کشور نیازمند کمک فعالین بخش خصوصی و تعامل مناسب و منطقی با اقتصاد جهانی هستیم. وی افزود: براساس مصوبه شورای حقوق و دستمزد برای تعیین سقف پرداختی حقوق مدیران و وزرا مبالغ تک رقمی در نظر گرفته شده است.

ربیعی گفت: در این ارتباط ۳ استثناء برای سقف پرداختی به مدیران مناطق سخت همچون جنوب کشور، پزشکان و شرکت‌های بزرگ در نظر گرفته شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: برای بانک ها و بیمه ها نیز سقف پرداختی حقوق و دستمزد تعریف شده و سقف حقوق وزرا تک رقمی یعنی زیر ۱۰ میلیون تومان است و در ارتباط با شرکت‌های بزرگ نیز تصمیماتی اتخاذ شده که سطح حقوق‌ها باید درحد استاندارد باشد. ربیعی با بیان اینکه هدف برخی افراد از انتشار فیش‌های حقوقی راه اندازی “جنگ فقر و غنا” بود اظهار داشت: عده ای به دنبال آن هستند که دولت را مدافعان پولداران جلوه دهند اما باید اذعان داشت دولت یازدهم دولت همه طیف‌های مردمی است. وی تصریح کرد: دولت از این اتفاق به عنوان یک فرصت استفاده و تلاش کرد و سقف معقولی برای حقوق و دستمزد تعیین کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0