منو

مقالات تقلبی را شناسایی کنید! جایزه بگیرید

 

در اقدامی جالب، پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، مسابقه بین المللی کشف تقلب در مقالات فارسی، PersianPlagDet 2016، را برگزار می کند.

به گزارش کلیک، این اولین دوره برگزاری این مسابقات است که با همکاری مسابقات بین المللی PAN در شهریورماه امسال برگزار می شود.

سالار محتاج، مسئول اجرایی این دوره از مسابقه، عنوان کرد: هدف از برگزاری این مسابقه، ارزیابی سامانه ‌های دانشگاهی و پژوهشی موجود است که در زمینه پردازش متن در کشور فعالیت دارند عنوان کرد.

وی افزود: این مسابقات در دو بخش کشف مشابهت متنی بین اسناد و تولید پیکره‌‌‌ کشف تقلب برگزار خواهد شد.

۲۵ ژولای سال جاری مهلت انتشار داده ‌های آموزشی، ۲۵ آگوست انتشار داده ‌های تست و اول سپتامبر پایان مهلت اجرای برنامه ‌ها بوده و نتایج نهایی مسابقه نیز در ۲۵ سپتامبر برابر با ۴ مهرماه اعلام خواهد شد. همچنین جوایزی به عنوان پاداش به تیم نخست مسابقات اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است که مقالات حاصل از نتایج این مسابقات در مجموعه کنفرانس و آزمایشگاه انجمن ارزیابی CLEF، که قرار است در کنفرانس FIRE از ۱۸ تا ۲۰ آذرماه ۹۵ (هشتم تا دهم دسامبر ۲۰۱۶)  برگزار شود، ارائه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0