منو

IMG07532118

به گزارش وارش از بهشهر  احمد توکلی نماینده  پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که  در مسجد گرجی پایین بهشهر و در جمع مردم این شهرستان سخن می گفت اظهار داشت:فساد سیستماتیک یعنی دستگاههای مسئول  مبارزه با فساد خودشان آلوده این مسئله می شوند .

عضو هیات موسس دیده بان شفافیت و عدالت ادامه داد:بزرگترین دشمن جمهوری اسلامی فساد موجود است  فسادی که مثل موریانه می خورد و از درون خالی می کند .

عضو  پیشین کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:توزیع ناعادلانه قدرت و ثروت جنگ با خداست  و هیچ چیز به اندازه  حکومت بر اساس ظلم موجب سقوط نمی شود  فساد حکومت را از بین می برد اشتغال  و بهره وری را پایین می آورد و رفتار مردم را عوض می کند .

توکلی عنوان کرد:اکثر قاطع  نمایندگان مردم و حکومتی ها پول حرام به خانه هایشان نمی برند اما  اشکالشان این است  که پول حرام خور ها را نمی گیرند  .

وی یاد آور شد: حساسیت ها نسبت به این معضل کم شده و اجازه نمی دهد مردم زیباییهای جمهوری اسلامی را ببینند.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی از تاسیس سازمان مردم نهاد برای مبارزه با فساد  خبر دادو گفت: سازمانی  مستقل، غیر دولتی و مردم نهاد را  با نام دیده بان شفافیت و عدالت  تاسیس کردیم و ده نفر هیات موسس آن شدیم  حدود شش ماهی است که مشغول فعالیت هستیم  و می خواهیم زمینه فساد را خشک کنیم  با مفسدها مبارزه کنیم  از ما حمایت کنید  و امیدوار باشید  اگر جمعیت ما زیاد شود  زورمان هم زیاد می شود و می توان با این معضل مبارزه کرد.

توکلی در بخش دیگری از سخنانش به  بیان چرایی رفتن به سوریه  و جنگ با تکفیری ها پرداخت و بیان داشت: دور کردن مرز امنیتی از مرز جغرافیایی استراتژی پسندیده و عقلانی نظامی جهان است  و این منطق بسیار قوی است کسانی که سادگی می کنند و می گویند چرا جوانان مابه جنگ بروند و کشته شوند دلایل این امر را در نظر نمی گیرند آنها   باید بدانند که مدافعان حرم  از اسلام دفاع کردند  .

وی  با بیان اینکه مردم بهشهر و آمل در انقلاب پیشتاز بودند و در دفاع از حرم هم پیشتاز هستند افزود:امنیتی که در جمهوری اسلامی شاهد آن هستیم به خاطر رشادتهای مدافعان حرم  است که ایران را بیمه کرده است.

نماینده  پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی د رخاتمه سخنانش  تاکید کرد: نعمت امنیت را دست کم نگیرید  اگر امنیت نباشد  سنگ روی سنگ بند نمی شود چرخها نمی چرخد دشمن با ما تعارف ندارد  تمامی خواهی و استکبار طلبی شان  مشهود است اگر این جهاد نباشد آمریکای خبیث پدر همه را در می آورد.

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *