منو

182733_834

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد با بیان اینکه دیوان محاسبات باید درمورد حقوق های نجومی برخی مدیران عامل بانک ها شفاف سازی کند،گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند.

موسی الرضا ثروتی با بیان اینکه دولت قانون خدمات کشور را اجرا نمی کند،گفت:براساس ماده ۷۴ قانون خدمات کشوری بالاترین حقوق درکشور باید ۷ برابر کمترین میزان حقوق باشد،که درحال حاضر پایین ترین میزان حقوق ۸۰۰ هزار تومان و بالاترین آن ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان که به روسای ۳ قوه اختصاص می یابد،اما متاسفانه این قانون تنها برای ضعفا وضع شده و در مورد ثروتمندان صدق نمی کند.

نماینده مردم بجنورد درمجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه با اجرای قانون از ایجاد تبعیض های ناروا جلوگیری می شود، افزود:دیوان محاسبات باید حقوق ها و پاداش های مدیران و کارمندان شرکت های دولتی و بانک ها را شفاف سازی کند، تنها با شفاف سازی می توان وضعیت اقتصادی کشور را سروسامان داد.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند

ثروتی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی قانون خدمات کشوری را به درستی اجرا نمی کند،ادامه داد: شفافیت درخصوص وضعیت مالی همه اعضای دولت باید اجرایی و تبدیل به یک قانون شود و حقوق های نجومی برخی مدیران موجب شکل گیری شکاف طبقاتی در جامعه شده و مردم نسبت به آن حساسیت پیدا کرده اند.

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد،با بیان اینکه حقوق و دستمزد همیشه با چالش روبه رو بوده است، تصریح کرد: اگر حقوق های بالا را پایین بیاوریم،سر و صدای برخی آقایان در می‌آید، اما اگر حقوق کارمندان را افزایش دهیم،دولت بودجه ندارد.

منبع: خانه ملت

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0