منو

farhangnews_176361-509224-1454128971

رئیس هیات تحقیق و تفحص از سهام عدالت، از قرائت گزارش تفحص از سهام عدالت تا پایان ماه جاری خبر داد و گفت: آزادسازی سهام عدالت برای کمک به معیشت مردم در دستور کار است.

ابوذر ندیمی با اشاره به آخرین وضعیت آزادسازی سهام عدالت،گفت: آزادسازی این سهام می تواند به بهرمندی ۴۰ میلیون نفر از مردم از منابع مالی شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، همچنین از تلاش کمیته تفحص از سهام عدالت درخصوص آزادسازی این سهام خبرداد و تصریح کرد: این امید وجود دارد که امسال برای هر خانواری میلیون ها تومان شارژ شود تا این میزان برای معیشت آن ها تاثیر داشته باشد.

وی با بیان اینکه تمامی جوانب درخصوص رفع ایرادات وارده به طرح سهام عدالت در تفحص از این طرح دیده شده است، افزود: مراحل جمع بندی این تفحص به پایان رسیده و به زودی برای قرائت در صحن تقدیم هیات رئیسه خواهد شد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سهام عدالت یادآور شد: تمام تلاش کمیته تفحص از سهام عدالت برای بررسی هرچه سریع تر گزارش این تفحص در صحن علنی مجلس است.

منبع: خانه ملت

didebanSH

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0