منو

ej

معاون اول رییس قوه قضاییه با اشاره به ضرورت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت: مجلس شورای اسلامی بسترهای لازم برای توسعه اقتصادی را فراهم کند.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‎‎ای با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه اسلامی، اظهار کرد: اعتماد به منابع انسانی و علمی داخلی، تنها راه توسعه اقتصاد کشور است.

او ایجاد زمینه خروج از رکود، ایجاد اشتغال با هدف حمایت از سرمایه‌گذاری و ارتقای تولید داخلی را از جمله وظایف دست‌اندرکاران نظام به ویژه قوه مجری در نظام اسلامی ایران دانست و بیان کرد: مجلس شورای اسلامی بسترهای لازم برای توسعه اقتصادی را فراهم کند.

معاون اول رییس قوه قضاییه همراهی دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تأمین امنیت قضایی، مبارزه جدی با فساد و گروه‌هایی ‌که در بازار ایجاد انحصار می‎‎کنند را از جمله برنامه‌های در دستور کار قوه قضاییه عنوان کرد و ادامه داد: ایجاد فضای امن اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در راستای ارتقای تولید و تحقق عمیق مقوله اقتصاد مقاومتی، از دیگر اهداف قوه ‌قضاییه به منظور ایجاد زمینه رفاه اجتماعی در کشور است.

وی با اشاره به ضرورت مقابله با فسادهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در دستگاه قضایی، خاطرنشان کرد: در راستای اجرای برنامه پنج توسعه کشور، چهار هزار نفر قاضی در دستگاه قضایی کشور مشغول به کار شدند.

منبع: ایسنا- یزد

خلاصه شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0