منو

pool-0812-mm3

فرمانده انتظامی فارس از کشف پرونده پولشویی به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریالی و دستگیری متهم تحت تعقیب به اتهام حمل و نگهداری ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی شنبه ۸ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان فارس در مهرماه امسال رسیدگی به یک فقره پرونده پولشویی را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، مشخصات متهمان این پرونده را اخذ و با رصد اقدامات مالی انجام شده توسط ۱۵ نفر از مراودین مالی در این پرونده، مشخص شد ۶ نفر از آنها ساکن استان فارس و مابقی در استان‏های شرقی کشور زندگی می‏‌کنند. پس از بررسی سوابق متهمان این پرونده، مشخص شد برخی از آنها دارای سابقه کیفری در زمینه خرید و فروش و قاچاق موادمخدر بوده‌اند.

گودرزی اظهار کرد: در این راستا متهم اصلی این پرونده به نام “الف – م” که به اتهام حمل، نگهداری و خرید و فروش ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی استان فارس بود با رصدهای اطلاعاتی به همراه یکی از اشرار سابقه‌‏دار منطقه شرق کشور به نام “ج – م” در شیراز، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی فارس گفت: از اعضای این باند ۱۲۰ میلیارد ریال در قالب پولشویی از طریق معامله موادمخدر، کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده با معرفی به مقام قضایی با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0