منو

20141029100753-14994939136180595188

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در موضوع قراردادهای نفتی با وزارت نفت در خصوص دو مورد اختلاف نظر وجود داشت که قرار است کمیسیون‌های تخصصی این موضوع را بررسی کنند.

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیش از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران گفت: در آن جلسه که با حضور زنگنه وزیر نفت در رابطه با قراردادهای نفتی برگزار شد صحبت‌های خوبی انجام شد که مقرر شد دو کمیسیون ادامه کار را مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود:‌ تنها در دو موضوع اختلاف نظر میان ما و وزارت نفت وجود داشت که قرار شد این دو کمیسیون این هفته برگزار شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت:‌ ما مجدداً گزارش جدیدی را آماده خواهیم کرد و به رؤسای قوا اعلام می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره بحث دفن سیب‌زمینی در شیراز گفت: ما هنوز گزارش این موضوع را تکمیل نکردیم اما در حال تحقیق هستیم.

وی درباره وزن سیب‌زمینی‌ها گفت: من متاسفانه خودم وزن نکرده‌ام که بدانم چقدر سیب‌زمینی بوده است.

قاضی سراج درباره دستور کار ستاد مبارزه با فساد و آخرین وضعیت مبارزه با زمین‌خواری گفت:‌ آخرین دستور کار ستاد مبارزه با فساد بحث موسسات مالی بوده است که برخی از آنها مجوزهای لازم را نداشته‌اند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بانک مرکزی در این خصوص گزارشی داد که در حال حاضر در کمیسیون‌های تخصصی در حال بحث و بررسی است البته در مورد زمین‌خواری هم این موضوع همیشه در دستور کار ما بوده است.

منبع   فارس

خلاصه شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0