منو

43572_Orig

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از ابتدا نیز در نظر داشتیم بررسی این لایحه به کمیسیون شوراها واگذار شود تصریح کرد: معتقدیم این لایحه چندان موضوع پیچیده ای نبود و می توانستیم از نظرات صاحبنظران استفاده کرده و حتی این لایحه را به انتخابات مجلس دهم نیز برسانیم اما متاسفانه فرایندهای مربوط به این لایحه به طول انجامید.

محمد ابراهیم رضایی درمورد آخرین وضعیت لایحه شفافیت سازی هزینه های انتخابات گفت: برای رسیدگی به این لایحه بنا شده بود کمیسیون مشترکی شامل کمیسیون های قضایی،امنیت ملی و شوراها تشکیل شده و این لایحه را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به همین منظور هماهنگی هایی برای برگزاری این جلسه صورت گرفت اما با توجه به اینکه چندین جلسه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا جلسه ای تشکیل نشد آقای ابوترابی فرد اظهار داشت با توجه به حد نصاب نرسیدن چندین جلسه بررسی این لایحه به کمیسیون شوراها واگذار شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدا نیز در نظر داشتیم بررسی این لایحه به کمیسیون شوراها واگذار شود تصریح کرد: معتقدیم این لایحه چندان موضوع پیچیده ای نبود و می توانستیم از نظرات صاحبنظران استفاده کرده و حتی این لایحه را به انتخابات مجلس دهم نیز برسانیم اما متاسفانه فرایندهای مربوط به این لایحه به طول انجامید.

رضایی گفت: به این ترتیب پس از انتخابات این لایحه در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد.

این نماینده مجلس نهم اظهار داشت: شفافیت ‌سازی منابع مالی انتخابات اهمیت بسیاری داشته و با تعیین تکلیف آن می توان از بروز بسیاری از مفاسد و انحرافات جلوگیری کرد.

وی گفت: لایحه شفاف سازی هزینه نامزدهای انتخاباتی خواست دولت و مجلس است و امیدواریم پس از انتخابات هر چه سریع تر به سرانجام برسد.

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0