منو

21451_121

 

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ترحیم مادر حجت‌الاسلام شهیدی‌محلاتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی پیرامون قراردادهای جدید نفتی اظهار داشت: سازمان بازرسی کل‌کشور به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود پیدا کرده و گزارشی در این رابطه به سران ۳ قوه ارائه شده و در هفته جاری در رابطه با این موضوع با وزیر نفت جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی در رابطه با تعیین تکلیف بدهی سهامداران شرکت پدیده توضیح داد: پرداخت پول سهامداران شرکت پدیده آغاز شده و هیأتی نیز تعیین شده تا در رابطه با هیأت مدیره این شرکت تصمیم‌گیری کند.

قاضی سراج در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سازمان بازرسی کل‌کشور به موضوع برنج‌های آلوده ورود پیدا می‌کند یا خیر؟ گفت: در این زمینه به همه استان‌ها اعلام شده که بررسی‌های لازم را صورت دهند.

رئیس سازمان بازرسی کل‌کشور در پاسخ به سؤالی درباره تعیین تکلیف رسیدگی به معضل آلودگی هوا خاطرنشان کرد: تا آخر اسفندماه گزارش دوم آلودگی هوا تقدیم سران قوا می‌شود

منبع: جام جم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0