منو

04-11

رئیس هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت آغاز پرداخت پول سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج(ع) را ناشی از همکاری بانک مرکزی و قوه قضائیه دانست و گفت: حمایت برخی از مدیر متخلّف ثامن الحجج قطع نشود، شفاف سازی می‌کنم.

احمد توکلی با اشاره به اینکه بر اثر فعالیت‌های بانک مرکزی و قوه قضائیه پرداخت طلب سپرده گذاران مؤسسه پرمسئله ثامن الحجج(ع) چند روزی است که آغاز شده است، اظهار داشت: سپرده گذارانی که حتی یک‌میلیون تومان از این مؤسسه طلب داشتند پول خود را دریافت کرده‌اند که این موضوع ناشی از همکاری خوب بانک مرکزی و قوه قضائیه با یکدیگر است.

وی ضمن تشکر از بانک مرکزی و قوه قضائیه ” گفت: تسریع در استیفای حقوق سپرده گذاران این مؤسسه همکاری جدی قوه قضائیه و بانک مرکزی را می‌طلبد البته کنار این امر سپرده گذاران هم باید صبر و حوصله داشته باشند.

توکلی اضافه کرد: خبر داریم که برخی عوامل از مدیر متخلّف این مؤسسه حمایت می‌کنند که بنده به آنها تذکر می‌دهم اگر دست از این کار برندارند من مجبورم در این رابطه به‌صورت شفاف صحبت کنم.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0