منو

139411140935131577029634

 

وزارت جهاد کشاورزی دستور بررسی قرارداد انحصاری فروش ۸۲هزار تن برنج دولتی به یک شخص حقیقی را صادر کرد.

 

محمدرضا درگاهی مدیرکل دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به قنبری مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی خواستار ارائه تصویری از قرارداد فروش ۸۲هزار تن برنج خارجی به بازرگانی حسین‌پناه در دی‌ماه ۹۴ به این اداره کل برای بررسی موارد مربوط به فرایند فروش انواع برنج خارجی موجود در انبارهای ۱۴گانه آن شرکت در سطح کشور در این قرارداد شد.

پیش از این دیوان محاسبات کشور نیز در نامه‌ای به شرکت بازرگانی دولتی به قرارداد اخیر فروش انحصاری ۸۲هزار تن برنج دولتی به “ح.پ.” واکنش نشان داد و این قرارداد را موجب ترویج دلالی و رانت‌خواری توسط یک شرکت دولتی اعلام کرد و خواستار اصلاح آن شد.

شرکت بازرگانی دولتی ماه گذشته قراردادی ۱۸۲میلیارد تومانی برای فروش انحصاری حدود ۸۲هزار تن انواع برنج وارداتی تاریخ مصرف گذشته با یک شخص به‌نام “ع. ح.پ.” امضا کرد که به‌دلیل ابهامات گسترده بازتاب زیادی داشت و مورد انتقاد کارشناسان امر قرار گرفت.     سند

منبع: تسنیم

1 پاسخ به وزارت جهاد کشاورزی دستور بررسی قرارداد انحصاری فروش ۸۲هزار تن برنج دولتی را داد + سند
  1. خوشحالم.این نشان میدهد که وجود سایت‌های خبررسانی مبازره با فساد میتواند اثر گذار باشد. امیدوارم مراحل بعدی بررسی نیز با دقت تا انتها پیش برود و تقاضا میکنم پیگیری را ادامه بدهید.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0