منو

IMG08375243

 

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف گفت: شفافیت افکار عمومی یکی از مهمترین ملزومات مشارکت حداکثری و آگاهانه است، بایستی بسترهای لازم جهت ایجاد این شفافیت در اذهان ملت ایجاد شود و در این حوزه نخبگان حوزه و دانشگاه نقش بسیار مهمی دارند.

 

سید عباس شهرآئینی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بااشاره به بحث طرح شفافیت مجلس شورای اسلامی، گفت: شفافیت اذهان ملت یکی از مهمترین ملزومات مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات است، طرح «شفافیت داوطلبانه» بستری مناسب جهت ایجاد شناخت بهتر از کاندیدها را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: مسئله عدم تقارن اطلاعات یا عدم برابری شناخت برای طرفین از موضوع در همه جوامع یکی از مسائلی بوده که اقشار و نهاد‌های گوناگونی با آن درگیر بوده و هستند و یکی از مهمترین بروز‌های این مسئله در موضوع انتخابات می‌باشد که تصمیم‌گیری را برای عموم افراد جامعه دشوار می کند، در همین راستا لازم است تا آحاد ملت با سازوکاری صحیح و عقلانی سعی در کاهش این عدم تقارن اطلاعات داشته باشند و با تحقیق و بررسی های آگاهانه نقش مهمی در سرنوشت کشور خود داشته باشند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف در پایان با بیان اینکه شفافیت افکار عمومی یکی از مهمترین ملزومات مشارکت حداکثری و آگاهانه است خاطر نشان کرد: بایستی بسترهای لازم جهت ایجاد این شفافیت در اذهان ملت ایجاد شود و در این حوزه نخبگان حوزه و دانشگاه نقش بسیار مهمی دارند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0