منو

64788_Orig

 

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در صورت رفع نواقص اکثریت نمایندگان لایحه شفافیت سازی هزینه های انتخاباتی استقبال خواهند کرد تصریح کرد: این لایحه موجب می شود همه مسایل مربوط به هزینه های انتخاباتی شفاف شود و به این ترتیب با متخلفان یکسان برخورد شود.

 

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره لایحه شفافیت سازی هزینه های انتخاباتی گفت: این لایحه دارای ابهاماتی است و باید بررسی های بسیاری در موردش در مجلس صورت گیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این لایحه هیچ مجازاتی برای متخلفان در نظر گرفته نشده است تصریح کرد: تنها برخورد تعیین شده با متخلفان اعلام تذکر از سوی هیئت اجرایی فرمانداری است.

وی ادامه داد:راهکارهای اجرایی در این لایحه مشخص نشده و این در حالی است که با مشخص شدن اینگونه مسایل قانون محکم و جامعی در ارتباط با تخلفات خواهد بود.

مصری در عین حال گفت: میزان اجرای موفقیت آمیز این لایحه بستگی به مجریانی دارد که آن را انجام خواهند داد همچنین بستگی به وظیفه ای دارد که برای دستگاههای مختلف در این قانون دیده می شود اعم از نیروی انتظامی، قوه مجریه، وزارت کشور و…

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در صورت رفع نواقص ذکر شده اکثریت نمایندگان از آن استقبال خواهند کرد تصریح کرد: این لایحه موجب می شود همه مسایل مربوط به هزینه های انتخاباتی شفاف شود و به این ترتیب با متخلفان یکسان برخورد شود.

 

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0