منو

45668_Orig

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از نامه نگاری کمیسیون اصل نود با استانداری و دادگستری گیلان برای سفر به این استان و بررسی پرونده زمین خواری گردنه حیران خبر داد و گفت: گزارش سازمان بازرسی در این زمینه به کمیسیون اصل نود ارسال و در آن به اسامی افراد مقصر در این پرونده اشاره شده است.

 

مصطفی افضلی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارسال نامه کمیسیون اصل نود مجلس به مقامات استان گیلان برای بررسی پرونده زمین خواری گردنه حیران با حضور در منطقه خبرداد و گفت: کمیسیون اصل نود مجلس نامه ای را به استانداری گیلان، رئیس کل دادگستری و سایر دستگاه های این استان ابلاغ کرده تا هماهنگی های لازم برای زمان حضور اعضای کمیسیون در استان برای بررسی میدانی این پرونده صورت گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه نامه کمیسیون اصل نود به استانداری گیلان و دیگر مقامات این استان ابلاغ شده است، افزود: در آینده ای نزدیک اعضای کمیسیون به صورت میدانی و از نزدیک برای بررسی پرونده زمین خواری در منطقه گردنه حیران حضور پیدا می کنند، البته پس از پایان بررسی ها گزارش مربوطه در کمیسیون قرائت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از اتمام گزارش سازمان بازرسی کل کشور درخصوص پرونده زمین خواری گردنه حیران خبرداد و تصریح کرد: سازمان بازرسی در این پرونده به افراد مقصر در این پرونده و سهل انگاری نهادها و تبانی آنها درخصوص زمین خواری گردنه حیران اشاره کرده است.

 

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0