منو

26872_399

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از زمین‌خواری ۷ هزار واحدی در روستای «زیارت» استان گلستان خبر داد و اعلام کرد این پرونده در جلسات آتی ستاد مبارزه با مفاسد بررسی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پرونده زمین‌خواری اینبار برای روستای «زیارت» استان گلستان تشکیل شده؛ روستایی که به گفته عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس و عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ۷ هزار واحد غیرمجاز را در خود جای داده است.

یوسفیان‌ملا که با خبرنگار پارلمانی فارس درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های زمین‌خواری در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت‌وگو می‌کرد، گفت: پرونده زمین‌خواری «گردنه حیران» در ستاد درحال بررسی است و اقدامات خوبی پیرامون آن انجام شده است.

وی اعلام کرد که ۱۱ واحد غیرمجاز تاکنون در «گردنه حیران» تخریب شده که تمامی این واحدها متعلق به متخلفان است.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نسبت به تداوم تخریب ویلاهای غیرمجاز در گردنه حیران ابراز امیدواری کرد و گفت که روند مبارزه با زمین‌خواری ادامه خواهد داشت.

یوسفیان‌ملا در همین راستا اعلام کرد که به زودی به مسئله تخلفات روستای «زیارت» استان گلستان رسیدگی خواهد شد.

«در روستای زیارت گرگان با ۷ هزار واحد غیرمجاز روبرو هستیم که در جنگل و چشم‌اندازهای طبیعی ساخته شدند.»

وی با بیان اینکه عواملی که باید مانع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در «زیارت» می‌شدند خود دست به ساخت‌وساز غیرمجاز در این منطقه زده‌اند، اظهار داشت: اکنون گزارش مقدماتی از تخلفات در روستای زیارت به دست ما رسیده که به محض دریافت گزارش نهایی رسیدگی جدی به این تخلفات آغاز خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0