منو

احمد توکلی -رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت- با ارسال نامه ای به اوجی- وزیر نفت- از  تلاش های وی و مجموعه های تحت تابعیت ایشان به دلیل “یکپارچه سازی و ساماندهی صدور مجوزهای ساخت جایگاه های سی ان جی و سوخت مایع در سطح کشور” تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش داد، متن این نامه بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس جواد اوجی

وزیر محترم نفت

 

سلام علیکم؛

بدینوسیله از تلاش‌های همکاران جناب عالی خصوصاَ از آقای جلیل سالاری مدیرعامل محترم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و جناب آقای دکتر امید وطن‌خواه مدیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت، در «یکپارچه‌سازی و ساماندهی صدور مجوز‌های ساخت جایگاه‌های سی‌ان‌جی و سوخت مایع در سطح کشور» قبل از موعد مقرر، به منظور شفاف‌سازی، حذف فرآیند بروکراسی در صدور مجوز و حذف امضاهای طلایی، تقدیر و تشکر می‌نماییم.

با عنایت به اینکه این اقدامات در راستای شفاف‌سازی با محوریت مبارزه با فساد و پیاده‌سازی عملی شعار دولت مردمی است، بسیار شایسته خواهد بود از خدمات این بزرگواران و مجموعه دست‌اندرکاران، به نحو مطلوب تجلیل بعمل آید.

امید است با اهتمام شما و سایر مدیران وزارت نفت، در شفاف‌سازی کارها، تسهیل در امور و مبارزه با فساد موفق باشیم.

 

با احترام

احمد توکلی

رئیس هیات مدیره

دیده بان شفافیت و عدالت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0