منو

احمد توکلی طی یاداشتی در گذشت یکی از مدیران دیده بان شفافیت و عدالت را به خانواده و  همکاران ایشان در این موسسه را تسلیت گفت.

وی در این یاداشت نوشت:

فضل اللهی ما هم پر کشید
احمد توکلی
خدایا او را بر سفره کرم خویش بنشان و از شراب طهور به وی بنوشان و لباس عافیت ابدی بر قامت رنجیده و رنج‌دیده این مجاهد بپوشان. به گواه همرزمان پاکدل و راستگو از مجاهدت‌های آقاسیدجمال سیدی فضل‌اللهی در عرصه دفاع مقدس هشت‌ساله از اسلام، ایران و مردم شنیده‌ها داریم. ایشان علاوه بر این مجاهدت‌ها، همراه با دیده‌بان شفافیت و عدالت در میدان مصاف با فساد و تباهی می‌جنگید. فسادی که پس از دفاع مقدس هر روز قوی‌تر شده و حالا با مبدل شدن به اژدهای هفت‌سر دنیا و دین مردم و حتی استقلال و تمامیت کشور را هدف گرفته است.
من خود گواه صدق، آرامش، صداقت و صلابت او بودم و مبارزه بی توقع او را می‌دیدم. صداقت به معنای آنکه کوچک‌ترین زیانی را متوجه بی‌گناهی نکند و صلابت به معنای آنکه از ویژه‌خواران خدانشناس، هر که باشد چشم نپوشید و مقدمات اطلاعاتی لازم را فراهم و با تن آسیب‌دیده از جبهه‌های دفاع ملت از اسلام و مردم و ایران، هفته‌ای چند بار با اتوبوس و قطار مسیر قم و تهران را طی می‌کرد تا خود را شریک کار بزرگی که برادرانش در دیده‌بان شفافیت و عدالت آغاز کرده بودند سازد.
این مصیبت را به همسر وفادار و فرزندان آن عزیز به ویژه حجت‌الاسلام سیدمحمدصادق سیدی فضل‌اللهی و یاران و همراهانش و اصحاب سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت تسلیت عرض می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *