منو

مدیرعامل دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: قاضی ویژه‌ای که آیت‌الله رئیسی برای رسیدگی به تخلفات پرونده هفت‌سنگان تعیین کرد، اقدام به صدور رأی کرده و تخلف محرز و رأی متخلفان صادر شده است.

پرونده زمین‌خواری هفت‌سنگان به سرانجام رسید و تخلف محرز شد

علی اشرف نوری مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: قاضی ویژه رسیدگی به تخلفات پرونده هفت سنگان اقدام به صدور رأی کرد و تخلف محرز و رأی متخلفین صادر شد.

وی  با بیان اینکه پرونده مذکور از سالها قبل مورد توجه و پیگیری دیده بان شفافیت و عدالت بود، گفت: این پرونده از آن جهت حائز اهمیت است که تخلف توسط چندین دستگاه دولتی صورت گرفت و ذینفع آن مجموعه‌ای از عوامل دادگستری استان قزوین بودند.

مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت افزود: تعدادی از افراد غیر بومی مانند افرادی از نورآباد ممسنی به دلیل رابطه خانوادگی با رئیس کل دادگستری وقت استان قزوین در این زمین خواری شریک بودند و امروز مطلع شدیم قاضی ویژه ای که آیت الله رئیسی، برای رسیدگی به این تخلفات تعیین کردند اقدام به صدور رأی کرده و تخلف آنها محرز و رأی متخلفین صادر شده است.

نوری با تقدیر از عوامل دست اندر کار در به نتیجه رسیدن این پرونده گفت: امیدواریم قاطعیت همراه با عدالت اینچنینی را در تمام پرونده ها شاهد باشیم تا مفسدین و متخلفین فضا را برای انجام تخلف تنگ و هزینه تخلفات و فساد خود را سنگین ببینند تا عامل مهمی برای بازدارندگی از فساد به وجود آورند.

وی افزود: پرونده هفت سنگان قزوین مربوط به زمین‌هایی است به مساحت ۲۴ هکتار با کاربری کشاورزی و باغی که بعدها کاربری آن به شکل غیرقانونی توسط برخی از دستگاه های دولتی به مسکونی تغییر داده شد و به میلیاردها تومان خرید و فروش شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0