منو

جمعی از متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس خواستار کاهش مبالغ قیمت گذاری عرصه در این شهر شدند.

جمعی از متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس با ثبت مطالبه خود در سامانه دیده بان شفافیت و عدالت از شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید، وزارت راه و شهرسازی خواستار کاهش مبالغ قیمت گذاری عرصه در این شهر شدند.

مسکن مهر پردیس

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

با توجه به دور جدید واگذاری عرصه واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس با قیمت های چند برابری نسبت به سایر شهرها و حتی دور قبل واگذاریها در این شهر و با امعان نظر به طولانی شدن دوران تحویل واحدهای شهر مذکور از ۱۸ ماه به ۷ سال و تحمیل چندین میلیونی سود دوران مشارکت در این مدت، ما امضاکنندگان این مطالبه از شرکت عمران شهرهای جدید خواهان کاهش مبالغ واگذاری به متقاضیان ،به میزان مبالغ مشخص شده برای سایر شهرها، هستیم.

این مطالبه هم اکنون واگذاری در کانال دیده بان فعال است.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس DaadRobot@در تلگرام و سایت hamdaad.ir ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1920

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0