منو

احمد توکلی: باید خبرنگاران به صورت مستقل یارانه بگیرند و اگر خبرنگار کاسب شد، باید فاتحه شفافیت را خواند.

دوره آموزش تخصصی شفافیت و رسانه هفته گذشته با حضور احمد توکلی و مهدی فرقانی به میزبانی دفتر دیده بان شفافیت و عدالت در اصفهان برگزار شد.

شفافیت و رسانه
به گزارش داد، در این جلسه مدل اصلاح فساد مورد بررسی قرار گرفت و به اولویت های ماموریتی رسانه ،با توجه به موانع فعلی کشور در ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد، پرداخته شد.
احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت به بررسی علل جرائم رسانه‌ای و نحوه عملکرد یک خبرنگار تحقیقی پرداخت و گفت: آزادی خبرنگاران را باید قوه قضائیه و استقلال آنها را نیز قوه مجریه تضمین کند و باید خبرنگاران به صورت مستقل یارانه بگیرند و اگر خبرنگار کاسب شد، باید فاتحه شفافیت را خواند.
در این دوره آموزشی ماهر النقش عضو دفتر مرکزی دیده بان شفافیت و عدالت اصفهان لازمه مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت را آشنایی با قوانین و مقررات دانست و به فرصت های موجود در قانون اساسی و قوانین موضوعه کشور برای ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد اشاره کرد.
درادامه سادات نژاد یکی دیگر از اعضای دفتر مرکزی دیده بان شفافیت و عدالت اصفهان به بیان الگوی موضوعی شفاف سازی برای پژوهشگران رسانه ای در حکمرانی مطلوب پرداخت.
این برنامه به همت دیده‌بان شفافیت و عدالت استان اصفهان و موسسه فرهنگی رسانه‌ای پارسا سایبر در دو نوبت صبح و عصر در مجتمع مطبوعاتی اصفهان برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0