منو

جمعی از پیش خریدارن خودروی MG با ثبت مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان از وزیر صمت خواستند تا شرکت آذیکو را مجبور به عمل به تعهدات خود کند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

آذیکو

شرکت صنعت خودروی آذربایجان(آذیکو) در فاصله اردیبهشت تا تیرماه سال جاری، به ۶۰۰۰ نفر از متقاضیان  خودروی MG360 پیش فروش قطعی کرد.

قائم مقام این شرکت، در زمان ثبت نام اعلام کرد تحریم ها در روند تحویل خودرو بی تاثیر بوده زیرا ما ۱۰ برابر تعداد ثبت نام کنندگان قطعه وارد کرده ایم و در انبارهای شرکت موجود است.

این درحالیست که هم اکنون این شرکت علت تحویل ندادن خودروها را عدم توانایی در واردات قطعه به علت تحریم ها اعلام کرده است.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از وزارت صمت می خواهیم شرکت آذیکو را مجبور کنند تا به قراردادهای پیش فروش خود با مشتریان عمل کرده و خسارت پیش خریدکنندگان را پرداخت کند.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس DaadRobot@در تلگرام و سایت hamdaad.ir برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1857

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0