منو

جمعی از کارکنان شرکت های مخابرات روستایی ،با ثبت مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت وعدالت، از مدیرعامل شرکت مخابرات ایران؛ خواستار شفاف سازی و چرایی عدم تمکین حکم دیوان عدالت اداری در بررسی عقد قرارداد دائم با کارکنان شرکت های مخابرات روستایی شدند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران با اهمال در اجرای صحیح طرح طبقه بندی مشاغل و عدم پی گیری روند عقد قرارداد دائم با کارکنان شرکت های مخابرات روستایی موجب بلاتکلیفی وضعیت استخدامی آنها شده است. این درحالیست که در سال ۱۳۹۳ قانون “الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت” شرکت مخابرات ایران را مکلف به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با نامبردگان نموده است.

همچنین وزارت کار در سال ۱۳۹۵ طی بخشنامه ای بر لزوم عقد قرارداد دائم با کارکنان مخابرات روستایی تاکید نمود اما شرکت مخابرات به این بخشنامه هم توجهی ننمود تا جاییکه کار به شکایت از آن نزد دیوان عدالت اداری کشید و دیوان در سال ۱۳۹۷ با صدور رأی خود مبنی بر تائید بخشنامه فوق، تأیید طرح طبقه بندی مشاغل و همچنین احراز رابطه کارگری و کارفرمایی کارگزاران مخابرات روستایی و شرکت مخابرات ایران رأی را به نفع کارکنان مخابرات روستایی صادر کرد.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از آقای مهندس صدری می خواهیم به حکم دیوان عدالت اداری تمکین و قانون را اجراکنند.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1811

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0