منو

جمعی از فارغ التحصیلان رشته حقوق با ارسال مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت از هیئت مدیره کانون وکلا خواستند تا نسبت به ابطال پرونده وکالت هاشم آهنگری اقدام نموده و کسانی که در این تخلف مشارکت داشتند را به قانون معرفی کنند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

حقوق-کانون وکلا2

آقای هاشم آهنگری پس از ده دوره حضور در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر کمیسیون قضایی در تاریخ ۹۷/۱/۱۵ بازنشسته شد. در سال ۱۳۹۲ برای ایشان پروانه وکالت صادر شد که این امر خلاف اصل ۱۴۱ قانون اساسی بود. پس از شکایت و پیگیری های فارغ التحصیلان حقوق به طرق مختلف، هفته گذشته رئیس مجلس ایشان را از تمامی سمت های خود برکنار نمود. در حالیکه هنوز《کانون وکلای مرکز》پروانه وکالت ایشان را باطل ننموده است.

لذا با توجه به حساسیت جایگاه نهاد وکالت انتظار می رود برابر قانون پروانه وکالت نامبرده باطل و اسامی کسانی که در کانون اقدام به چنین تخلفی نموده اند اعلام و با نامبردگان برابر قانون برخورد شود .

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1796

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0