منو

در مطالبه ای که در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت ثبت شد، مطالبه گران خواستار شفاف سازی واگذاری های های انجام شده توسط سازمان خصوصی سازی شدند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

سازمان خصوصی سازی

واگذارای برخی از کارخانجات دولتی مانند رشت الکتریک، هپکو، نیشکر هفت تپه و …، به بخش خصوصی موجب بروز مشکلاتی برای نحوه اداره کردن این کارخانه ها و همچنین کارکنان آن شده است.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از سازمان خصوصی سازی می خواهیم تا مفادکلیه قراردادهای واگذاری به بخش خصوصی از ابتدای انقلاب تا حال حاضر را اعم از نام خریداران، میزان بدهی و سرمایه کارخانه در زمان واگذاری، شرایط و نحوه واگذاری، تعهدات صورت گرفته و … را به صورت شفاف در دسترس عموم قرار دهد.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1774

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0