Warning: session_start(): open(/tmp/sess_dsepkrb3ehh64hcgkp6h7n8uat, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
عباس آخوندی را محاکمه کنید – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

جمعی از پیش خریداران مسکن مهر از دادستان کل کشور درخواست کردند با توجه به عملکرد عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی و ضررهای بیشماری که از عملکرد وی متوجه مردم شده، وی را محاکمه کند.

آخوندی
متن این مطالبه به شرح ذیل است:

عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی که ۲۸ مهرماه امسال و بعد از ۵ سال و دو ماه استعفا داد، در مدت حضورش در این وزارتخانه ضررهای زیاد و جبران ناپذیری به اقتصاد و به خصوص بخش مسکن وارد کرد. از جمله در موارد زیر تخلفات زیادی صورت گرفته که مردم متحمل بیشترین ضرر شدند.

۱-  اخلال در اجرای سامانه ملی املاک و اسکان

۲- اخلال در تصویب مالیات بر عایدی سرمایه

۳-  ایجاد زمینه دلالی و رانتخواری در زمین و مسکن

۴-  عدم تکمیل مسکن مهر و تبدیل خانه های نیمه ساز این طرح به مخروبه

۵- اخلال در سیستم ناوگان حمل و نقل ریلی، شهری و هوایی و وضعیت بد جاده های کشور

 

ما امضاکنندگان این مطالبه از دادستان محترم کل کشور تقاضا داریم که ایشان را به دلایل گفته شده محاکمه کند تا درس عبرتی برای سایر مسئولین بشود.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به این نشانی مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1742

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *