منو

در هفته اخیر مطالبه ای با عنوان شرکت پارس حیات را بخاطر سواستفاده از انحصار و تاثیر در کمبود پوشک به اشد مجارات قانونی محکوم کنید در سامانه هوشمند مطالب گری دیده بان ثبت شد.

رضا-شیوا

هم اکنون مطالبه فوق با نزدیک به ۶۰۰۰ امضاء در صدر مطالبات دیگراین هفته قرار دارد.

این مطالبه که در تاریخ بیست ونهم مهرماه جاری در شبکه های اجتماعی بالا رفت توانست در مدت چهار روز ۵۹۱۰  امضاء را به خود اختصاص دهد؛ این درحالیست که سه روز از مهلت آن برای جمع آوری بالاترین امضاء باقی مانده است.

در این مطالبه از دکتر شیوا رئیس شورای رقابت خواسته شد تا شرکت پارس حیات ساغلیک ارونلی  را به خاطر سوء استفاده از وضعیت بازار در عرضه محصولات سلولزی که در ماه های اخیر موجب استیصال مردم برای خرید پوشک و محصولات سلولزی شد به اشد مجازات محکوم کند.

شما برای دسترسی و اشتراک گذاری این مطالبه می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1737

درذیل مطالبات رده دوم و سوم هفته اخیر که تا امروز توسط سامانه دیده بان ثبت و آماده شد به همراه تعداد امضاها و لینک دسترسی به انها آن می آید.

–              سازمان ثبت اسناد به این ۵ سوال پاسخ دهد با ۹۲۲ امضا و لینک https://t.me/didebanShafafiat/1733

–              نابسامانی ها در پرداخت حقوق کارکنان سازمانهای شهرداری ها را رفع کنید با ۹۷ امضاء و لینک https://t.me/didebanShafafiat/1734

آدرس ما در سامانه هوشمند مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت @DaadRobot

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0