منو

جمعی از کارمندان سابق موسسه ثامن الحجج در مطالبه خود از بانک مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستند تا با ایجاد یستری مناسب نسبت به معرفی و استخدام کارکنان این موسسه منحل شده اقدام نمایند.

مطالبه گری

در این مطالبه آمده است : این اقدام منجر به بیکار شدن حدود ۲۷۰۰ نفر از کارمندان و به دنبال آن هزاران نیروی کار در شرکت ها، کارخانجات و هتل های مرتبط با موسسه ثامن الحجج(ع) شد.

در حال حاضر تعداد امضاهای این مطالبه بیش از ۱۱۰۰ امضا می باشد.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

بانک مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان متولیان ساماندهی موسسه ثامن الحجج (ع) با تشکیل کارگروهی این موسسه را منحل کردند . این اقدام منجر به بیکار شدن حدود ۲۷۰۰ نفر از کارمندان و به دنبال آن هزاران نیروی کار در شرکت ها، کارخانجات و هتل های مرتبط با موسسه ثامن الحجج(ع) شد.

در حالیکه با توجه به شرایط سنی کارمندان این موسسه امکان استخدام در موسسات و شرکتهای دیگر بسیار محدود و حتی ناممکن است، لذا ما امضاء کنندگان این مطالبه از بانک مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار ایجاد بستری مناسب جهت استخدام در مشاغل مشابه می باشیم.

جمعی از کارکنان موسسه منحله ثامن الحجج(ع)

برای امضاء این مطالبه در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت کلیک کنید: https://t.me/didebanShafafiat/1725

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0