منو

 مطالبه محاکمه سیف رئیس کل سابق بانک مرکزی به بیش از دو هزار امضاء رسید . این در حالیست که از زمان درج این مطالبه کمتر از دو هفته می گذرد.

مطالبه گری

در سالهای اخیر رشد قارچ گونه موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز و تبلیغات آنها در اعطای سودهای وسوسه انگیز و همچنین اوضاع نابسامان اقتصادی و تورم افسارگسیخته کالاها موجب شد تا عده ای از هموطنان برای گذران زندگی خود اقدام به سپرده گذاری در اینگونه موسسات نمایند. غافل از اینکه این تبلیغات دامی بود برا ی جذب سرمایه های مردمی و ضربه زدن به تولید ملی.

در این میان عاملی که موجب می شد اعتماد و اطمینان مردم به این موسسات دوچندان شود، اعطای مجوز بانک مرکزی به برخی از این موسسات و سکوت در اعلام غیرقانونی بودن برخی دیگر از آنها بود.

با توجه به اعتراض های مکرر مردم از بانک مرکزی و همچنین اعلام جرم دیده بان علیه این بانک بر آن شدیم تا با جمع آوری درخواست های مردمی در قالب مطالبه گری و جمع کردن امضاء توسط خود درخواست کنندگان، دادستان کل کشور را مجاب به پاسخگویی و محاکمه آقای سیف رئیس کل سابق بانک مرکزی نماییم.

برای دسترسی و امضای این مطالبه می توانید از طریق لینک روبرو وارد شوید:                                                 https://t.me/didebanShafafiat/1687

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0