منو

جمعی از دانش آموزان و دانش آموختگان مقاطع مختلف تحصیلی با ثبت مطالبه خود در سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستند تا برای شرکت در کنکور قید سوابق تحصیلی نمرات دوران دبیرستان دانش آموزان حذف شود .

کنکور2
به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:
شورای آموزش و سنجش مصوب کرده سوابق تحصیلی و نمرات دوران دبیرستان د رکنکور تاثیر قطعی داشته باشند.
با توجه به برگزاری و تصحیح نه چندان هماهنگ و متقارن آزمونهای دبیرستانها، این مصوبه هم مغایر عدالت است و هم باعث تشویش و ریشه کاسبی کتابهای کمک درسی می شود و هم زمینه ساز فساد و تقلب و نمره فروشی است.
ما امضاء و منتشرکنندگان این مطالبه از وزیر آموزش و پرورش و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می خواهیم تا زمانی که امکان برگزاری آزمونهای دبیرستانی بصورت ۱۰۰ درصد امن و همگن در سراسر کشور بوجود نیامده، مصوبه شورای سنجش و آموزش درباره تاثیر قطعی سوابق تحصیلی درکنکور ورودی دانشگاه ها را باطل کنند.
لازم به یادآوریست، سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0