منو

رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت دستور رییس جمهوری برای برخورد قاطع با متخلفان واردات خودرو را به موقع، منطقی و گامی مثبت در افزایش اعتماد عمومی دانست.

 

توکلی: دستور روحانی در برخورد با متخلفان به موقع است/ دولت برای خروج از مشکلات باید تدبیر کند

رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت دستور رییس جمهوری برای برخورد قاطع با متخلفان واردات خودرو را به موقع، منطقی و گامی مثبت در افزایش اعتماد عمومی دانست.

«احمد توکلی» از چهره های شاخص اصولگرا در گفت و گو با ایرنا افزود: این اقدام تاثیر مثبتی در افزایش اعتماد عمومی دارد چرا که رییس جمهوری به مجموعه دولت دستورات بجایی داد و از قوه قضاییه نیز تقاضای رسیدگی کرد.

وی تاکید کرد: این نحوه برخورد صحیح و منطقی است. حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس قوه مجریه روز گذشته در گزارش به مردم، دستورهای جداگانه ای به وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و معاون حقوقی ریاست جمهوری برای رسیدگی به پرونده تخلف واردات خودرو صادر کرد.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس همچنین در مورد ۱۲ بسته پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه برای مقابله با تحریم ها گفت: تلاش دولت برای مقابله با تحریم ها علیه ایران امیدوارکننده است و انتظار می رود که این اقدامات به نتیجه برسد و ما هم کمک می کنیم.

توکلی تصریح کرد: دولت برای خروج از مشکلات باید تدبیر کند و این تاکید مجددی بر برنامه های آن است.

گفتنی است، «محمدباقر نوبخت»در پی دستور رییس جمهوری به سازمان برنامه و بودجه برای ارائه راه حل های پیشنهادی جهت مقابله با دور جدید تحریم ها، در نامه ای به دکتر روحانی ۱۲ بسته اجرایی را در قالب برنامه جامع پیشنهادی مقابله با آثار تحریم ها ارائه کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0