منو

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با انتقاد از اجرا نشدن قانون راه اندازی سامانه ملی املاک  و اسکان کشور  گفت: بنا به گفته خود مسئولین دولتی سالانه ۳۴۰ میلیارد تومان به بیت المال ضرر وارد می شود.

توکلی 8

به گزارش خبرنگار داد، احمد توکلی عصر امروز در جلسه ماهانه دیده بان شفافیت و عدالت که با محوریت تغییر زیرساخت ها عاملی برای عدم شفافیت در اقدامات وزارت نفت و با سخنرانی محمد ابراهیم شفیعی –مدیرکل سابق فناوری وزارت نفت برگزار شد گفت: از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به دلیل اجرا نکردن قانون راه اندازی سامانه ملی املاک  و اسکان کشور و نگرفتن مالیات از خانه های خالی در این زمینه شکایت کردم.

وی افزود: بنا به گفته خود مسئولین تاکنون به دلیل اجرا نشدن قانون مذکور، ۳۴۰ میلیارد تومان به بیت المال ضرر رسیده است.

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت همچنین به ۲ شکایت از خود خبر داد و گفت: آقای نعمت زاده وزیر سابق صنعت و همچنین ابوالفضل میرعلی مدیر عامل موسسه ثامن الحجج از اینجانب شکایت کردند.

توکلی با اشاره به موضوع هواپیمای فلایت چک(وارسی پروازی) و بررسی آن در موسسه دیده بان گفت: با پیگیری که ما انجام دادیم شرکت فرودگاه های کشور در خرید مذکور هیچ تقصیری نداشت و کارش درست بود.

پس از پایان سخنان دکتر توکلی محمد ابراهیم شفیعی در سخنانی تحت عنوان ” تغییر و تضعیف ساختارها و زیرساخت ها عاملی برای دور شدن از شفافیت و بروز زمینه های فساد” پرداخت و پس از پایان سخنان وی از حسین قربانزاده  به عنوان متولی پویش حذف معیار ظرفیت از حرفه وکالت به عنوان برگزیده حامی شفافیت و عدالت در خردادماه با اهداء لوح یادبود  تقدیر و تشکر شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0