منو

عضو هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت گفت: کارهای زیادی توسط قوه قضائیه برای مبارزه با فساد انجام شده است، بستگان مدیران ارشد کشور توسط قوه قضائیه بازداشت و محاکمه شدند، این موارد نشان از مبارزه قاطع قوه قضائیه با فساد دارد.

خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس اجازه پایمال شدن حقوق ملت را ندهند/ مبارزه قاطع قوه قضائیه با فساد

به گزارش داد، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر قم در مصلی قدس با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد اظهار کرد: کسانی که به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی هستند، می‌خواهند بگویند که اسلام و تشیع در اداره کشور ناتوان است، صاحبان اصلی انقلاب اسلامی، ملت ایران و ۳۰۰ هزار شهید هستند.
وی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اظهار کرد: آمریکا در این اقدام خود تنها ماند و در روز انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس، تعدادی زیادی از مردم فلسطین شهید و مجروح شدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: اکنون سلطنت‌طلب‌ها و منافقین با حمایت مثلث آل سعود، رژیم صهیونیستی و آمریکا به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی هستند و باید مراقب باشیم که در زمین دشمن بازی نکنیم، باید شرایط کشور در رژیم طاغوت برای مردم تشریح شود.

امیرآبادی ادامه داد: پیش از برجام با اروپایی‌ها مذاکره داشتیم، اما با کارشکنی آمریکا هیچ کدام از توافقات ما با اروپایی‌ها به نتیجه نرسید و کشورهای اروپایی نتوانستند که به تعهدات خود عمل کنند.

وی افزود: اروپایی‌ها را یک بار آزمایش کردیم و نباید دوباره به آن‌ها اعتماد کنیم، فرصت‌ها را در کشورمان از دست دادیم، چون همه فعالیت‌های خودمان را به برجام منوط کردیم.

عضو هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با اشاره به گستردگی روابط اروپا با آمریکا اظهار کرد: میزان مبادله تجاری آلمان، انگلیس و فرانسه با آمریکا سالیانه حدود ۴۰۰ میلیارد دلار است، در حالی مبادله سالیانه این کشورها با ایران حدود ۶ میلیارد دلار است و سران کشورهای اروپا می‌گویند که شرکت‌های بزرگ ما خصوصی هستند و تعهد این کشور موجب تعهد شرکت‌های اروپایی نمی‌شود.

امیرآبادی ادامه داد: دنیا تنها به آمریکا خلاصه نمی‌شود و تمام کشورهای دنیا به دنبال منافع خود هستند، مدیران کشور باید به دنبال منافع ملت ایران باشند و هر جا که منافع این ملت تامین می‌شود، باید حضور پیدا کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: ملت ایران در منطقه برگ‌های برنده بسیاری دارد که باید از این برگ‌های برنده استفاده کنیم و شرط آن حضور شجاعانه و با بصیرت مذاکره کنندگان ایرانی در پای میز مذاکره است.

امیرآبادی با اشاره به کنوانسیون‌های بین المللی اظهار کرد: خواست کشورهای اروپایی تغییر برخی از قوانین ایران است.

وی با بیان اینکه کنوانسیون‌های بین المللی نوعی استعمارگری جدید است ادامه داد: ورود به کنوانسیون‌ها به معنای پذیرفتن همه چیزی است که غربی‌ها می‌گویند و نباید نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اجازه پایمال کردن حقوق ملت را بدهند.

منبع؛ فارس- قم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0