منو

کوچکی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از رواج فساد بخصوص فساد مالی مسئولین گفت: مردم از فساد و تبعیض ناراضی هستند.

جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار داد، با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد در جامعه گفت: فساد موجب بی اعتمادی مردم به مسئولین می شود و آثار سویی در جامعه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه مردم از فساد، تبعیض، رانت خواری و پارتی بازی مسئولین ناراضی و نگران هستند، افزود: خواست عمومی مردم مبارزه با فساد در هر سطحی است. مردم می خواهند مسئولین دربرخورد با فساد و رانت خواری قاطعانه عمل کنند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: ما در این تحقیق و تفحص با فساد مسئولین مواجه شدیم. در حد امکان و توان فساد و مفسدین را شناسایی و برملا کردیم.

کوچکی نژاد افزود: ما طبق قانون پرونده این تحقیق و تفحص و رسیدگی به تخلفات صورت گرفته را به قوه قضائیه فرستادیم و این قوه باید با مفسدین برخورد جدی داشته باشد تا هم درس عبرتی برای دیگران شود و هم مردم بدانند که با فساد مبارزه می شود.

وی تاکید کرد: مبارزه با فساد باید در راس اولویت های سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه باشد و در این زمینه بدون هیچ ملاحظه کاری به وظیفه خود بدرستی عمل کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0