منو

توکلی45

احمد توکلی در پیامی از همدردی اقشار مختلف در فوت فرزندش محمد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش داد متن این پیام به شرح زیر است؛

مراسم ختم فرزند متدینم، هنرمند مردمی، مرحوم محمد توکلی، بحمدالله، به زیبایی پایان یافت. به رسم قدرشناسی، از تمام کسانی که در این آزمایش، ابراز همدردی فرمودند، سپاسگزاری میکنم. گرچه فراق یاران سخت است ولی صفاتی در محمد بود که امید به آمرزیده بودن وی را زیاد میکند. به ویژه آن که جمعیتی در مراسم تشییع و تدفین وی، و جمعیت کثیر و کم نظیری از زن و مرد، در مجالس ختم تهران و بهشهر و علاوه بر این ها، هزاران نفر با پیام شفاهی و کتبی، تماس تلفنی، پیامک، ایمیل و تلگرام تسلیت گفتند و برای محمد، آمرزش خواسته اند و این ما را تسلی میبخشد و امیدوارتر میسازد.

بنده جداگانه تشکر ویژه خود را از پیام حضرت آقا منتشر کردم. پس از آن، پیش و بیش از همه، باید از خیل عظیم مردم دوستداشتنی و نجیب و بی توقعی تشکر کنم که در ختم تهران، بر خدمتگذار خود، منت نهادند.

در بهشهر نیز همشهریان مهربانم همراه با عزیزانی از استان های مجاور، مجلس ختم کم نظیری را رقم زدند. همه انان شایسته تقدیر و تشکراند.

از مراجع عظام، استادان دانشگاه، و علمای دین و مسئولان نهادهای پژوهشی سپاسگزارم. از رؤسای قوا، مقامات و مسئولان و کارکنان سه قوه و نهادهای عمومی اعم از لشگری و کشوری، فعلی و قبلی، سپاسگزارم.
همچنین از کارگران، اصحاب صنعت و تجارت، فعالان و اساتید و مسئولان رسانه ها، شوراهای شهر و روستا، احزاب سیاسی و سازمانهای مردم نهاد، و دوستان و بستگانم تشکر میکنم.

در پایان سپاس خود را از دوستان محمد که همچون خود او، جوانمرد هستند و در تمام دوران بیماری و در رحلتش حضور داشتند، متواضعانه ابراز مینمایم.

از درگاه حضرت باریتعالی، برای همه آنها و عزیزانشان، طول عمر با عزت، مسئلت میکنم.

محمد توکلی فرزند احمد توکلی شنبه این هفته در پی عارضه کبدی در بیمارستان شیراز درگدشت.
مراسم تدفین محمد توکلی روز یکشنبه برگزار شد و پیکر وی در امامزادگان عینعلی و زینعلی واقع در غرب تهران به خاک سپرده شد.

مراسم ختم آن مرحوم روز دوشنبه در تهران و روز سه شنبه در بهشر برگزار شد.

رهبر معظم انقلابی سه شنبه اول اسفند در پیامی به احمد توکلی این درگذشت را تسلیت گفتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0