منو

فرار مالیاتیدادستان عمومی و انقلاب اردبیل از تشکیل چندین پرونده فرار مالیاتی و رسیدگی به آن خبر داد و گفت: جلوگیری از فرار مالیاتی در دستور کار ما قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در راستای حفظ حقوق عامه، اجرای دقیق عدالت مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی با همکاری نیروی انتظامی، بازرسی کل استان و سازمان امور مالیاتی استان اردبیل به صورت هماهنگ نسبت به شناسایی موارد فرار مالیاتی به ویژه از سوی افراد خاص و دانه درشت اقدام خواهیم کرد.
عتباتی افزود: در حال حاضر مطابق قانون فرار مالیاتی جرم محسوب می شود و بر این اساس تاکنون چندین پرونده کلان کیفری با مبالغ بالا در این خصوص تشکیل داده ایم که در حال رسیدگی است.
دادستان اردبیل تاکید کرد: با هدف پیشگیری از وقوع جرم و دریافت عادلانه مالیات و با همکاری ناجا و سازمان بازرسی و سازمان امور مالیاتی به پرونده افرادی که فرار مالیاتی می کنند رسیدگی خواهیم کرد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0