منو

پرونده
حدود یک ماه قبل «سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» با اتصال ۳۷ دستگاه اجرایی، به صورت رسمی آغاز به کار کرد تا به واسطه آن، عموم مردم بتوانند از مؤسسات عمومی و خصوصی مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، درخواست اطلاعات نموده و پاسخ دریافت کنند.
حال با گذشته چند هفته از رونمایی رسمی، گزارشی از وضعیت پاسخگویی دستگاه های متصل به این سامانه منتشر شده که تعداد درخواست های کاربران و تعداد پاسخ های ارائه شده را نشان می دهد.

طبق این گزارش، تاکنون ۵۴ دستگاه به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات متصل هستند که ۲۸ دستگاه با درخواست اطلاعات کاربران مواجه شده اند. تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه، ۷۰۴ درخواست ارائه شده و ۵۱۳ مورد از آنها پاسخ دریافت کرده اند، که سطح پاسخگویی ۷۳ درصدی را نشان می دهد.
در جدول زیر می توانید وضعیت سازمان های مختلف متصل به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را از نظر پاسخگویی به درخواست های کاربران تا تاریخ ۲۲ مرداد مشاهده کنید:

دسترسی2

منبع خبر: digiato

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0