منو

 از نیازمندان بدون توجه به دین و مذهبشان حمایت می کنیم

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تأکید بر اینکه این نهاد حمایتی از محرومان و ضعفای جامعه، فارغ از دین و مذهبشان حمایت می‌کند، گفت: در حال حاضر کمیته امداد بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی را تحت پوشش خود دارد.
سید پرویز فتاح در گفت وگو با ایرنا با اعلام این خبر گفت: این حمایت‌ها بیش از۵ هزارو ۲۰۰ نفر از هموطنان ارمنی، آشوری و مسیحی را شامل می‌شود. رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین درباره نیازمندان اهل تسنن گفت: خدماتی که به مددجویان اهل تسنن ارائه می دهیم دقیقا همان خدماتی است که به نیازمندان اهل تشیع ارائه می شود حتی با وجود مفهوم صدقه برای اهل تسنن که متفاوت از مفهوم صدقه برای شیعیان است و آنها نگاه متفاوتی نسبت به تکفل ایتام و یا زکات دارند .وی افزود: در این راستا امسال بیشتر یتیمان اهل تسنن که غالبا در بلوچستان و کردستان ساکن هستند از سوی شیعیان مورد حمایت قرار گرفتند و همچنین در موضوع زکات شاهد بودیم بیشتر زکات اهل تسنن در اختیار کمیته امداد قرار گرفت که این نشان از اعتماد و اطمینان این بخش از جامعه به کمیته امداد دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0