منو

پرونده بابک زنجانی پشت پرده‌ای ندارد که بررسی نکرده باشیم

معاون اول دستگاه قضا میهمان برنامه این هفته «بدون تعارف» بود که در خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت. به گزارش میزان، محسنی اژه ای در این برنامه، درباره اینکه عده ای از مردم می گویند بابک زنجانی قربانی است و پشت پرده، دانه درشت‌های دیگری هستند، گفت: تاکنون هیچ کس چنین چیزی با شاهد و یا قرینه‎ای ارائه نداده است. تنها چیزی که گفته‌اند این است که نمی‌شود یک نفر به تنهایی این کار را بکند که قاعدتا تنها نبوده است. ما هر چه به نظرمان می‌رسیده، از رو، پشت و جانب پرده را در این پرونده بررسی کرده‌ایم.
وی درباره میزان رضایت مردم از این قوه هم گفت: اصلا نمی‌شود نوع کار قوه قضائیه را با خدمات سایر دستگاه‌ها مقایسه کرد و بعد بگوییم که رضایت است یا خیر. به قول معروف همیشه کسانی که به قوه قضائیه مراجعه می‌کنند، نصفشان ناراضی هستند؛ آن نصف، کسانی هستند که حکم به نفعشان تمام نمی‌شود بر علیه‌شان شده است. وی گفت: مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی (ره) که آن موقع در شورای قضایی بودند، می‌گفتند من خدمت حضرت امام(ره) رفتم و یک آقای دیگری در کنار ایشان نشسته بود. گفتم که امام قربان شما بروم یک مسئولیت به من دادید و یک مسئولیت به ایشان. در مسئولیتی که به من دادید، باید اموال خاطیان را مصادره کنم؛ آن‌ها را زندانی، اعدام، جریمه و جزای نقدی کنم؛ بعد این چیز‌هایی که مصادره کرده‌ام را به این‌ آقا (فرد حاضر) بدهم که بدهند به دست مردم. معلوم است که از او خوشحال و از من ناراحت هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0