منو

همخواهی

بیش از ۲۵۰ جوان با امضای مطالبه ای در سامانه همخواهی، از سرلشگر باقری درخواست کردند تکلیف ماده۸۸ را درباره مشمولان خدمت وظیفه مشخص کند. بر اساس ماده۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، فرزندان رزمندگان و آزادگان به ازای هر ماه حضور در جبهه و فرزندان جانبازان به ازای هر درصد جانبازی مشمول یک ماه کسر از خدمت وظیفه عمومی خواهند شد.
در این الحاقیه اشاره شده است که اجرایی شدن آن منوط به اذن فرماندهی کل قوا می باشد.
به گزارش روابط عمومی دیده بان شفافیت و عدالت در این مطالبه آمده است: نظر به سپری شدن چهار ماه از تصویب قانون برنامه ششم و تاثیر مستقیم اجرای الحاقیه مذکور بر برنامه ریزی و زمانبندی تحصیلی و شغلی مشمولان خدمت وظیفه عمومی، از حضرتعالی درخواست می گردد تا در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف این الحاقیه اقدام فرمایید.
همخواهی، به عنوان بستر مطالبه گری عمومی، به شهروندان ایرانی امکان می دهد مطالبه خود از مسئولان (اشخاص حقیقی یا حقوقی) را در فضای مجازی طرح و در محیط تلگرام برای آن امضا جمع آوری کنند. سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت، هرهفته مطالبه دارای بیشترین امضا را رسما پیگیری و نتیجه را به عموم گزارش می کند.

                                                             کانال هم خواهی : hamkhahi@

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0