Warning: session_start(): open(/tmp/sess_lvktou1m4nkv2aq5ndu9ctpm1s, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
دستگیری چند متهم صندوق ذخیره فرهنگیان هنگام خروج از کشور – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

دستگیری چند متهم صندوق ذخیره فرهنگیان هنگام خروج از کشور

سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر زمان تا پایان کار باقی مانده است گفت: درخواست تمدید ۶ زماهه زمان تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه داده‌ایم و حداکثر ۵ ماه دیگر تا مشخص شدن همه تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان زمان لازم است. میرحمایت میرزاده، در گفتگو با راه دانا؛ در خصوص اخرین وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان و خروج تعدادی از بدهکاران به بانک سرمایه از کشور اظهار داشت: تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان طبق قانون در حال پیگیری است و هنوز کار به طور کامل به اتمام نرسیده است.

وی افزود: نمی توانیم جزئیات را پیش از مشخص شدن نتیجه نهایی در اختیار کسی قرار بدهیم و اگر قرار باشد چیزی اعلام شود در نهایت در صحن علنی مجلس نتیجه تحقیق و تفحص قرائت می شود چرا که نتیجه قانونا محرمانه است.

سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر زمان تا پایان کار باقی مانده است، گفت: درخواست تمدید ۶ ماهه زمان تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه داده‌ایم و حداکثر ۵ ماه دیگر تا مشخص شدن همه تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان زمان لازم است. پیش از این رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرده بود: تاکنون چند نفر متهم مرتبط با پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان را در هنگام خروج از کشور و در فرودگاه از هواپیما پایین آورده و برگردانده‌اند؛ اما فردی همچون محمد امامی به خارج از کشور سفر کرد؛ لذا معتقدم چنین مسائلی به روند کار آسیب می‌رساند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفته بود: این افراد تا زمان روشن شدن اتهام و تکلیف‌شان نباید از کشور خارج شوند و اگر محرز شد جرمی مرتکب نشدند، آزاد هستند به خارج از کشور و هرجایی که می‌خواهند بروند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *