منو

147314107818954800

 

جمعی از فرزندان شهدا در بیانیه‌ای خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند: وعده‌هاى غیرواقعى علاوه بر مضراتى که براى جامعه دارد اسباب ریشخند و از دست رفتن حیات سیاسى شما و بى‌اعتمادى به نظام اسلامى‌مان را فراهم خواهد کرد.

 

در بخشی از این بیانیه آمده است: ‏‎‏موریانه‌هاى «فساد» بانفوذ در جاى جاى کشور مشغول نابود کردن پایه‌هاى اعتماد ملى به نظام اسلامى هستند، حتما می‌دانید که با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه‌ها را پاک نمود، بنابر این لازم است کاندیداهاى محترم گزارشى از «کارنامه و برنامه» خویش در «پیشگیرى و مبارزه با مفاسد اقتصادى» در مناصب پیشین و دولت آتى ارائه کنند، «شفاف‌سازى» هزینه هاى انتخاباتى و «منابع و مآخذ» آن اقدام بزرگى است تا انتخاب اصلح براى مردم آسان شود. این بیانیه می‌افزاید: رعایت موازین اخلاقى مهم‌ترین رکن سیاست‌پیشگان ما باید باشد که بى تردید تلاش در جهت «ارتقاى اخلاق سیاسى» در نظامى که «سیاست خویش» را «عین دیانت» می‌داند باید سرلوحه همه برنامه ها، اقدامات، اعمال، رفتارها و شعارهاى کاندیداها باشد، در این راستا باید از سیاه‌نمایى در مورد دستاورد‌های انقلاب اسلامى تحت هر پوششى خوددارى نمایید.

شعارها، قول‌ها و وعده هایتان باید «عملیاتى، روشن و واضح» باشد، وعده‌هاى غیرواقعى علاوه بر مضراتى که براى جامعه دارد اسباب ریشخند و از دست رفتن حیات سیاسى شما و بى اعتمادى به نظام اسلامى‌مان را فراهم خواهد کرد. در ادامه تصریح شده است: مهم‌تر از ارائه برنامه و راهکار براى اداره کشور توسط کاندیداها انتخاب افرادى است که باید مجرى آن برنامه‌ها باشند، یقیناً به‌کارگیرى افراد «مجرب»، «با نشاط»، «پر انرژى» و «باورمند به ارزش‌هاى انقلاب اسلامى» که داراى صلاحیت‌هاى «علمى»، «اخلاقى و اعتقادى» باشند براى پیشبرد اهداف و برنامه هاى دولت‌ها در نظام اسلامى راهگشا خواهد بود. در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: امروز بیش از هر مشکلی «مشکلات اقتصادی» و معیشتی مردم شریف و عزیز ایران را می‌رنجاند و این مطالبه‌ای ملی است که با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در تبیین «اقتصاد مقاومتی» با نگاه به «منابع و ظرفیت‌های درونی ایران اسلامی» بنیان اقتصاد را اصلاح کنید.

جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0