منو

استیضاح نعمت زاده در مجلس کلید خورد

نماینده بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح وزیر صنعت در مجلس کلید خورده است ، گفت: برخی از نمایندگان مجلس اعتقاد دارند با توجه به زمان کمی که تا پایان عمر دولت باقی مانده زمان مناسبی برای استیضاح وزرا توسط مجلس نیست.

به گزارش راه دانا، حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: البته بنده با این استدلال به شدت مخالف هستم چرا که در حدود ۶ ماه تا روی کار آمدن دولت بعد زمان باقی مانده است، بر همین اساس ما نباید چک سفید امضا به وزرا بدهیم تا آنها خاطر جمع شوند که توسط مجلس استیضاح نخواهد شد. این نماینده مجلس تاکید کرد که اگر ما به نتیجه ای برسیم که وزیری صلاحیت اداره وزارتخانه ای را ندارد و او را به دلایل مختلف استیضاح نکنیم خیانت به دولت است. خدری گفت: در حال حاضر بنده به همراه برخی دیگر از نمایندگان مجلس به این نتیجه رسیده ایم که وزیر صنعت باید استیضاح شود و البته نمایندگان استیضاح کننده هم قسم شده اند تا امضاهای خود را پس نگیرند تا اینکه این موضوع در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0