منو

تحرکات جدید در مجلس برای محرمانه شدن حقوق مدیران

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه هرکس در مصوبه شفافیت حقوق مدیران دخالت کند با مردم ایران طرف شده، گفت: از افرادی که قصد تغییر تعمدی مصوبات مجلس را داشته باشند شکایت خواهیم کرد.

حسینعلی حاجی در گفت و گو با پویا، با اشاره به مطرح شدن بعضی نظرات درباره حذف عبارتهایی مانند “عموم مردم” و “کارکنان دولت” از مصوبه مجلس درباره مواد ۳۵ و ۳۸ برنامه ششم توسعه در خصوص راه اندازی سامانه اعلام عمومی حقوق مدیران و کارکنان دولتی گفت: هیچ کس نمی‌تواند در خصوص مصوبه مجلس دخل و تصرفی داشته باشد، مگر اینکه شورای محترم نگهبان این مصوبه را خلاف قانون اساسی یا خلاف شرع مقدس تلقی کند.

وی افزود، هر کسی احیانا بخواهد در رابطه با تغییر مصوبات مجلس مرتکب خطایی شود با کل مردم ایران طرف شده است چراکه انتشار عمومی حقوق و دریافتی مدیران دولتی خواست همه ملت ایران است.

حاجی دلیگانی، با بیان اینکه من شنیده‌ام که یکسری افراد قصد تغییر مصوبه مجلس را در خصوص شفافیت حقوق مدیران داشته‌اند اما فعلا عقب نشینی کرده‌اند، گفت: هیچ کس حق ندارد این دو کلمه را که توسط مجلس تصویب شده است، حذف کند و بنده با تمام قدرت جلوی فرد مذکور خواهم ایستاد.

عضو کمیسیون برنامه با اشاره به اینکه امروز نیز در خبرها مطرح شد که عبارت کارکنان دولت از مصوبه مجلس حذف شده است، گفت: اگر این موضوع صحت داشته باشد با تمام توان دربرابر آنها خواهیم ایستاد و اگر این کار عمدی بوده باشد از آنها شکایت خواهیم کرد.

وی افزود، فعلا از افرادی که در این حوزه مسئولیت دارند اسمی نمی‌بریم اما هر کس در این حوزه فعالیت دارد باید پاسخگوی عمل خلاف خود باشد و قطعا هزینه سنگینی را خواهند پرداخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0