منو

در شفاف‌سازی تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان تعارف نداریم

وزیر آموزش و پرورش گفت: وقت زیادی برای روشن‌شدن موضوع تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشته‌ام، قوه قضائیه نیز پیگیر موضوع است تا ان‌شاءالله بتوانیم اعتبارات را به صندوق بازگردانیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فخرالدین دانش آشتیانی در سلسله نشست‌های قطبی با مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور با اشاره به صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: در مدیریت این صندوق باید از افراد اقتصاددان و کسانی که بنگاهداری اقتصادی کرده‌اند، استفاده کرد.
وی از ارتباط وسیع‌تر صندوق ذخیره فرهنگیان با بدنه آموزش و پرورش به‌عنوان یکی از برنامه‌های این صندوق در آینده یاد کرد و با ابراز امیدواری از اطلاع‌رسانی شفاف درباره روند عملکرد صندوق خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌های آموزش و پرورش می‌توان در بخش مسائل رفاهی معلمان بهره جست.
وزیر آموزش و پرورش به بحث کوچک‌سازی و چابک سازی آموزش و پرورش و کاهش لایه‌های موجود در آن اشاره و اظهار کرد‌: با مطالعات تطبیقی باید به‌سمت بهره‌گیری از ظرفیت‌های برون‌سازمانی مانند شهرداری‌ها در موضوع پشتیبانی از مدارس، فضاها، استانداردسازی، مبحث کاربری و برنامه‌ریزی شهری که در همه جای دنیا روال است، حرکت کرد.
وی شفاف‌سازی و جارزدن و هیاهو را دو امر متفاوت خواند و یادآور شد: جار زدن موجب آسیب‌های جدی بر جامعه فرهنگیان کشور می‌شود.
آشتیانی تصریح کرد: این‌جانب وقت زیادی برای روشن شدن موضوع تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشته‌ام، قوه قضائیه نیز پیگیر موضوع است تا ان‌شاءالله بتوانیم اعتبارات را به صندوق بازگردانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *